Domena oraz strona na sprzedaż. Kontakt: biuro@dnig.pl

REALIZACJE

Zobacz jak realizujemy wyposażenia hoteli!

Hotel InVite

– Wrocław

ZOBACZ OPIS

Hotel „InVite” we Wrocławiu, został wyposażony w wysokiej klasy meble hotelowe, które podkreślają prestiż i luksusowy klimat hotelu. W realizacji zastosowano najwyższej klasy materiały oraz zadbano o precyzyjne wykończenie.

Hotel & Spa – Trzy Wyspy

– Świnoujście

ZOBACZ OPIS
W Hotelu „Trzy Wyspy” w Świnoujściu meble zostały zaprojektowane na indywidualne życzenie klienta. Wyposażenie cechuje elegancja i prostota zachowana w klasycznych odcieniach szarości, przełamanych detalami w ciemnym drewnie.

Hotel Diva Spa

–  Kołobrzeg

ZOBACZ OPIS

Meble hotelowe dla kompleksu „Diva Spa” w Kołobrzegu, zostały wykonane na indywidualne zamówienie w zgodzie z aktualnymi trendami. Połączenie bieli, ciepłego brązu oraz motywy kwiatowe, sprawiły że uzyskano efektowne wnętrza w minimalistycznym stylu.

Hotel Wit Stwosz

– Kraków

ZOBACZ OPIS

Hotel „Wit Stwosz” mieszczący się w Krakowie, został wyposażony w kolekcję mebli hotelowych Maroso. Całość aranżacji utrzymana jest w ciepłych odcieniach beżu i brązu. Meble zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z zasadami ergonomii obiektu. Nowe wyposażenie nadało nowego tchnienia krakowskiemu hotelowi.

Skałka Centrum Medyczne

– Bukowno

ZOBACZ OPIS

Centrum Medyczne w Bukownie, zostało wyposażone w w funkcjonalne meble, o wysokim standardzie wykonania.  W kolorystyce dominuje biel, przełamana czernią.

Willa Skipper

– Rewal

ZOBACZ OPIS

Willa Skipper w Rewalu została wyposażona w kolekcję mebli hotelowych Maroso. Całości aranżacji dopełniają stylowe tapety oraz eleganckie dodatki.

LISTA REALIZACJI HOTELOWYCH

SPRAWDŹ I POBIERZ

CZEKAMY NA TWÓJ KONTAKT!

Maciej Piątek

Kierownik ds. inwestycji hotelowych

tel.      +48 501 742 999

e-mail: piatek@alwood.pl


8 + 7 =